הר הבית פתוח ליהודים בימים א-ה | בוקר: 7:30 עד 10:00 צהריים: 12:30 עד 1:30

אלפים בכנס ענק למען המקדש - גלריה

בנייני האומה | כנס ענק למען המקדש

אלפי חרדים התכנסו בבנייני האומה בירושלים לחיזוק הלימוד וההתעסקות בנושאי בית המקדש | לראשונה הוקרן לציבור מצגת וירטואלית הממחישה את בית המקדש השלישי על חורבות מסגד עומר | מתכוננים לבית המקדש

שלמה ידיד | הר הבית שלנו

אלפי חרדים התכנסו בשבוע שעבר [חמישי] בבנייני האומה לכנס חיזוק הלימוד וההתעסקות בנושאי הר הבית ובית המקדש, במהלך הערב נשמעו הרצאות מבחירי המג"ש בדבר חובת ההתעסקות בקדשים ולימוד עניני המקדש.

התכנית המרכזית: מצגת וירטואלית מיוחדת של הרב מנשה רייזמן שליט"א בא הוקרן לראשונה תיאור בניין בית המקדש השלישי בהר הבית על חורבות מסגד עומר על פי ההלכה והמסורת היהודית. בסיום אף הוקרן מצגת על סדר הקרבת הקרבנות במקום המזבח, הלכות השחיטה והזריקה כפי שיהיה בעתיד הקרוב בהר הבית במקום מקדשינו.

תזמורת מיוחדת בניצוחו של ר' משה מונה רוזבלום והזמר ר' ברי וובער מארה"ב ליוותה את הכנס, קטעי חזנות הושמעו מפי החזן הנודע ר' בנימין הלפגוט, הכנס התקיים בחסות עיריית ירושלים האגף לתרבות תורנית .

להגדלה לחץ על התמונותאלפים בבנייני האומה מתכננים את הקמת בית המקדשאלפי חרדים צופים במצגת תוכנית הקמת בית המקדש על חורבות מסגד עומראלפי חרדים מתכוננים לבניין בית המקדשהתערוכה של מכון המקדש בכניסהמראה בית המקדש השלישי בהר הביתבית המקדש על פי כל כללי ההלכהמזבח החיצוןהמנורה הטהורה בבית המקדש השלישיהכרוז שפורסם: כל ישראל יש להם חלק בקדשים